O Nas

Off-road to wspaniała pasja, doskonała zabawa oraz wiele niezapomnianych przygód.
Wieloletnie doświadczenie w tej tematyce pozwoliło nam stworzyć firmę specjalizującą się w kompleksowej obsłudze serwisowej samochodów terenowych, dostarczającej wysokiej jakości produkty oraz usługi.

Klientami naszej firmy są instytucje , entuzjaści wypraw i przygód, kierowcy rajdowi: amatorzy i zawodowcy, myśliwi i leśnicy, właściciele poczciwych zabytkowych Serii i nowych Range Rover Sport SuperCharged. RAYO to nie tylko profesjonalny serwis samochodów, to także tętniący życiem ośrodek, gdzie można spotkać wielu pasjonatów oraz świetnych fachowców w tej dziedzinie.

Firma to przede wszystkim ludzie. To od nich zależy sukces. Dlatego od samego początku istnienia postawiliśmy na zespół specjalistów wykwalifikowanych w swoich dziedzinach. Inwestujemy w ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Wielokrotnie byliśmy uczestnikami wypraw tych bliskich, dalekich i szybkich rajdów przeprawowych gdzie liczy się każda sekunda.

Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób firma uzyskuje lepsze wyniki i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku. Współpraca z renomowanymi firmami z branży daje gwarancję niezawodności i zadowolenie Klienta.

Od początku istnienia naszej firmy przynajmniej raz do roku organizujemy imprezę pod nazwą RAYO TROPHY, jest to impreza o charakterze zlotowym przeznaczona dla miłośników offroad, która na stałe wpisała się do polskiego kalendarza imprez 4×4.
W okresie wakacyjnym w ramach imprezy RAYO EXPEDITION przemierzamy odległe bezdroża Albanii, Rumunii, Maroka, odkrywamy nowe smaki i oglądamy piękne widoki.
Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego serwisu dla swojego samochodu: chcesz przerobić je na auto przeprawowe, wyprawowe czy do ambitnej turystyki, lub po prostu potrzebujesz dobrej rady – zgłoś się do nas – POMOŻEMY!

Nasz Team

Jacek Iskra
Szef firmy RAYO

Kierowca off roadowy od zawsze, od kilkunastu lat posiadacz aut 4×4 i uczestnik wielu rajdów amatorskich i wypraw, gdzie zdobywał doświadczenie w jeździe jak i budowie i modernizacjach aut. Organizator wypraw oraz wielu imprez off roadowych. W 2005 roku połączył pasję i pracę tworząc firmę RAYO.

 

Adam Raczkowski
Kierownik Serwisu

Pasjonat samochodów terenowych, doskonały konstruktor, mechanik, specjalista w swojej dziedzinie. Od kilkunastu lat związany ze środowiskiem off roadowym. Jeździł w „terenie” niemalże wszystkimi znanymi pojazdami, a także pojazdami, które sam zbudował. Niezwykle dokładny i skuteczny w działaniu – dla niego nie ma rzeczy niemożliwych do naprawienia.

 

Kamil Zagozda
Manager sprzedaży / informatyk

Jego dewiza to „nie ma takiej rzeczy, której nie można znaleźć”. Specjalista od rzeczy niewykonalnych i cudotwórstwa. Miłośnik wszelkiej maści samochodów terenowych.

 

Mariusz Bartkowiak
Mechanik

Nie ma takiej rzeczy, której nie da się naprawić! Od zawsze majsterkuje w samochodach, zna się na tym, co robi i wie co robi.