Isuzu D-Max

2020-02-28
Samochód wyposażony jest w popularne ostatnio rozwiązanie kapsuły mieszkalnej AZAR4 - Pickup Camper

W przypadku takich projektów montaż kapsuły nie załatwia kompleksowo tematu posiadania samochodu którym przemierzymy świat.
Koniecznym jest przeprowadzenie modernizacji zawieszenia polegające na zwiększeniu jego nośności oraz sztywności - tym razem (OME od ARB 4x4 Accessories Europe ).

Dodatkowo zadbaliśmy o ochronę nadwozia/podwozia w postaci solidnych progów stalowych, stalowego zderzaka przedniego i kompletu osłon podwozia, które w trudniejszym terenie zwiększą poczucie bezpieczeństwa i komfortu podróżnikom. Zderzak stalowy stał się także bazą pod wyciągarkę Warn Tabor wyposażoną w bezpieczną i mocną linę syntetyczną.

Na życzenie klienta dokonaliśmy także modyfikacji instalacji elektrycznej samochodu i kapsuły polegającej na montażu sytemu obsługującego dodatkowy akumulator oraz jego dodatkową jednostkę i kilku użytecznych gniazd we wnętrzu pojazdu. Nowe rozwiązanie umożliwi także ładowanie akumulatora znajdującego się wewnątrz kapsuły.

Dokonaliśmy także adaptacji miejsca za przednimi fotelami na podróżną ładownię do dowolnego wykorzystania przez właściciela (z miejscem na 40 litrową lodówkę marki @Engel)

Całość uzupełnia nowe opony typu at na stalowych felgach.

#rayo4x4 #rayooffroadcentrum #isuzu #dmax #frontrunner #engel #warn #azar4
Pokaż więcej wpisów z Luty 2020
pixel