Alu-Cab
( ilość produktów: 492 )
Przesuwna i uchylna podstawa lodówki Alu-Cab 95L – czarna
3 089,00 zł brutto/1szt.8494.75punktów

Pojedyncza zabudowa szufladowa Alu-Cab - 1450 mm
6 309,00 zł brutto/1szt.17349.75punktów

Pojedyncza zabudowa szufladowa Alu-Cab - 750 mm
4 279,00 zł brutto/1szt.11767.25punktów

Pojedyncza zabudowa szufladowa Alu-Cab - 1230 mm
5 289,00 zł brutto/1szt.14544.75punktów

Podwójna zabudowa szufladowa Alu-Cab - 1450 mm
11 499,00 zł brutto/1szt.31622.25punktów

Podwójna zabudowa szufladowa Alu-Cab - 1230 mm
10 119,00 zł brutto/1szt.27827.25punktów

Hardtop Alu-Cab Explorer – Toyota Hilux Revo 2016–2025 Single Cab, blacha ryflowana
20 009,00 zł brutto/1szt.55024.75punktów

Hardtop Alu-Cab Explorer – Ford Ranger T6 2012–2022 Single Cab, blacha gładka
19 739,00 zł brutto/1szt.54282.25punktów

Hardtop Alu-Cab Adventure – Isuzu D-Max III 2021+ Double Cab, blacha ryflowana
15 409,00 zł brutto/1szt.42374.75punktów

Hardtop Alu-Cab Adventure – Isuzu D-Max III 2021+ Double Cab, blacha gładka
15 119,00 zł brutto/1szt.41577.25punktów

Zadaszenie Alu-Cab Shadow Awning 180° na prawą stronę - 260 cm
5 939,00 zł brutto/1szt.16332.25punktów

Wkład Alu-Cab do zabudowy dachowej „THOR” – Land Cruiser 76 (prawa strona, Kitchen Kit)
3 339,00 zł brutto/1szt.9182.25punktów
