Sejfy Front Runner i skrytki

ilość znalezionych towarów: 5

Każdy miłośnik jazdy terenowej musi mieć zawsze przy sobie ważne dokumenty, środki płatnicze, karty bankowe i wiele innych cennych przedmiotów. Wyjeżdżając w nieznane, nigdy nie wiemy, co nas czeka i kogo możemy spotkać. Warto więc zabezpieczyć swoje kosztowności w sposób wydajny, by w czasie postoju lub nocy nikt nie miał do nich dostępu. Sejfy i skrytki Front Runner to doskonałe narzędzie do tego, by nie tylko schować wszystkie przedmioty, ale również zamknąć je na klucz.

Sejfy Front Runner można montować pod schowkiem, siedzeniem, kanapą lub w podłodze. Dzięki temu nie będą się rzucać w oczy, a potencjalny złodziej nie będzie wiedzieć, gdzie szukać wartościowych łupów.

Firma Front Runner gwarantuje innowacyjne konstrukcje i najwyższej jakości materiały. Jest to połączenie wieloletniego doświadczenia z wiedzą profesjonalnych projektantów i konstruktorów. W pozostałych kategoriach naszego sklepu znajdziecie wiele akcesoriów i narzędzi, które poprawią Wasze możliwości, komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy m.in. po bagażniki dachowe Front Runner i nie tylko!

    pixel