Bagażnik dachowy offroad

ilość znalezionych towarów: 961

Wybierasz się na wyprawę terenową? W takim razie musisz zadbać o to, by zabrać niezbędne wyposażenie i zabezpieczyć je w odpowiedni sposób. Niezależnie, czy planujesz wakacje z rodziną, czy ekstremalną przygodę z przyjaciółmi – zawsze musisz pamiętać o bagażu i akcesoriach poprawiających komfort i bezpieczeństwo. Gdzie to wszystko zmieścić? Doskonałym wyborem są bagażniki offroad, które zamontowane zostaną na dachu pojazdu.

Posiadamy w swojej ofercie m.in. takie marki jak Front Runner. Jest to renomowany producent asortymentu dostosowanego do trudnych warunków terenowych. W ofercie firmy można znaleźć takie konstrukcje jak wytrzymały i wygodny namiot na samochód, czy chociażby funkcjonalne kosze dachowe.

Bagażnik dachowy

Jednym z bardzo często montowanych akcesoriów do samochodów terenowych jest bagażnik dachowy. Bez wątpienia jest on przydatny nawet podczas niedługich podróży. Można na niego zamontować bagaże nie mieszczące się w bagażniku wewnątrz samochodu. Bagażnik dachowy najczęściej produkowany jest z lekkich materiałów. Im mniejszy opór powietrza tym mniejsze zużycie paliwa. Niektórzy producenci bagażników dachowych proponują rozwiązania jego bezinwazyjnego montażu. Dla samochodów terenowych 4x4 producenci proponują bagażniki dachowe wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Bagażniki dachowe FRONTRUNNER

zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium.  Dzięki temu są w stanie wytrzymać ciężkie warunki związane z jazdą w terenie. Ponadto potrafią przetrzymać większy nacisk niż większość najlepszych stalowych bagażników dachowych, przy 1/3 mniejszej wadze. Pomalowany metodą proszkową bagażnik samochodowy jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Powłoka jest odporna na każdą pogodę, opady atmosferyczne i wiatr.

Bagażnik dachowy Slimline II

oferuje łatwy montażu przeróżnych akcesoriów bez konieczności zdejmowania czegokolwiek z dachu. Każdy element mocowany jest osobno. Przedmioty są indywidualnie zabezpieczane na górze, dole lub bokach bagażnika dachowego. Dzięki użyciu unikalnego systemu mocowania Front Runner nie potrzeba wiercić, zabezpieczać przedmiotów dodatkowymi siatkami, linkami czy pasami. System ten pozwala ponadto na bezinwazyjną możliwość montażu zbiorników wody lub paliwa. Bez większych problemów zamontujemy także namioty, rowery, narty czy deski snowboardowe. Praktyczny bagażnik dachowy pozwoli bez większych problemów umieścić na nim grille, wędki, łopaty, kajaki, walizki i inne akcesoria o różnych kształtach. Jeżeli dla danego akcesoria nie znajdziemy dedykowanego zabezpieczenia będzie można je zamontować za pomocą uniwersalnych uchwytów mocujących. Do niemal każdego bagażnika dachowego możemy dokupić dodatkowe akcesoria takie jak belki poprzeczne, deflektory wiatru, relingi, drabinki czy szyny montażowe.

Sami przekonajcie się na własne oczy, że możliwości zabrania dodatkowych akcesoriów lub narzędzi nie muszą być problemem. Wystarczy wybrać bagażniki offroad dopasowane do Waszego auta i przy pomocy klamer lub pasów przymocować błyskawicznie dodatkowy asortyment, np. zapasowe koło, rower, kajak lub kanister z paliwem!

Bagażnik dachowy praktyczny i wygodny

Bagażnik dachowy w samochodach terenowych to podstawowe wyposażenie. Trudno zabrać się w dłuższą podróż bez bagażnika dachowego. Na nich montować można uchwyty rowerowe, uchwyty na narty i inne akcesoria. Doskonała jakość materiałów z jakich zostały wykonane sprawia, że są one wytrzymałe nawet w najtrudniejszych warunkach. Specjalne aluminium, które jest lżejsze od stali o 30% wpływa na ilość zużytego paliwa podczas podróży. Bez wątpienia opór powietrza jest dużo mniejszy. Bagażniki dachowe oferowane w naszym sklepie rayo4x4.pl nawet pod wpływem bardzo ciężkich bagaży nie odkształcają się. Bagażnik dachowy pomalowany proszkowo jest odporny na różne warunki atmosferyczne. Farba nie odpada i nie kruszy się. Nawet po wielu latach użytkowania nadal wygląda estetycznie. Z pewnością odporna na pogodę powłoka pokrywająca bagażnik dachowy dalece przekracza standardy przemysłowe. Niski profil pozwala na bezproblemowy wjazd na podziemne parkingi i hale garażowe. Z kolei cienki profil wpływa na komfort jazdy, ponieważ podczas jazdy występuje znacznie mniej tarcia i hałasu w porównaniu z typowymi bagażnikami dachowymi. Praktyczny, wytrzymały i wygodny tak można krótko scharakteryzować bagażnik dachowy Slimline II.

Szeroki wybór akcesoriów do bagażnika dachowego

Umożliwia indywidualne mocowanie bagażu. Każdy element osobno. Nie trzeba zdejmować niczego z dachu, aby umieścić kolejny. Specjalne mocowania i akcesoria dostępne w sprzedaży na to pozwalają. Zakupić można osobno relingi, uchwyt do zamocowania koła zapasowego, uchwyt do zamocowania kanistra, butli gazowej lub zbiornika z wodą w pozycji pionowej. Ponadto dokupić można uchwyt na podnośnik, elementy do zamocowania zadaszenia oraz deflektory wiatru. Bez wątpienia dokupimy także uchwyty do mocowania roweru, snowboardu oraz uchwyty do mocowania kajaków i desek surfingowych. Znajdziemy także akcesoria do zamontowania anteny, drabinki na bagażnik i markizy. Samochód terenowy dzięki bagażnikowi dachowemu i dużej ilości akcesoriów stał się praktyczny i wygodny. Można na nim zamontować niemal wszystko. Znajdziemy wsporniki montażowe, uchwyty mocujące oraz pasy transportowe. Szeroki wybór i dostępność akcesoriów do bagażnika dachowego sprawia, że jest on uniwersalny i praktyczny. Wielu miłośników dalekich podróży nie wyobraża sobie wyjazdu bez niego.

 

pixel