BAGAŻNIK DACHOWY AKCESORIA

ilość znalezionych towarów: 174

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo akcesoria do bagażników dachowych, które są niezbędne do zamontowania bagażników, koszy czy też umieszczenia na nich konkretnych sprzętów. W tej kategorii umieściliśmy akcesoria montażowe, uchwyty, adaptery, podkładki i inne niezawodne produkty, które poznacie bliżej, przeglądając poniższy dział. Wśród bardziej nietypowych znajduje się otwieracz do butelek czy też uchwyt na kubek. Wszystkie prezentowane poniżej produkty prezentują wysoką jakość, wytrzymałość i są niezwykle funkcjonalne.

Bagażnik dachowy oferta

Oferujemy Wam wysokiej jakości bagażniki dachowe samochodowe, a także niezbędne akcesoria, które pozwolą Wam przetransportować bezpiecznie rower, zamontować lodówkę czy też nawet przewieźć na samochodzie łódź. Proponowane tu uchwyty na kosze dachowe pozwalają tworzyć bezpieczną i komfortową strefę ładunkową na aucie. Wszystkie akcesoria dostępne są w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdziecie także inne ciekawe produkty, czego przykładem, może być namiot na samochód. Zapraszamy.

Bagażnik dachowy umożliwia zabranie wielu dodatkowych bagaży i akcesoriów. Wszystko to czego nie chcemy pakować do środka samochodu lub nie mieści się możemy zamontować na dachu. Dzięki dodatkowym elementom dopasowanym do bagażnika dachowego bez trudu zamocujemy na nim rowery, kajaki czy deski do sportów wodnych. Mocowania dopasowane do określonego samochodu i bagażnika dachowego są stabilne i utrzymają na dachu nawet duże przedmioty.

Bagażnik dachowy przykładowe akcesoria

Relingi do bagażnika dachowego rozszerzają możliwości zamocowania na nim dużo większej ilości rzeczy, umieścimy tam walizki, torby czy inne akcesoria bagażowe. Bagażniki dachowe najczęściej mają specjalne mocowania i nie jest konieczne wiercenie otworów montażowych. Wybierając bagażnik dachowy z oferty sklepu trzeba zapoznać się szczegółowo z całym opisem. Zdarza się bowiem, że mogą być pewne ograniczenia w jego montażu lub korzystaniu. Model FRONT RUNNER - SLIMLINE II - TOYOTA LAND CRUISER 200 nie nadaje się do modeli z tylną anteną płetwa rekina. Ponadto niektóre akcesoria do montażu bocznego nie są przystosowane do szyn o niskim profilu, takich jak wspornik podnośnika Hi-Lift i wsporniki boczne do mocowania sprzętu i podwozia. Zapoznając się ze szczegółami będziemy mogli odpowiednio dopasować bagażnik dachowy do modelu samochodu. Bagażnik dachowy FRONT RUNNER - BAGAŻNIK DACHOWY SLIMLINE II BMW X1 E84 można zamontować tylko i wyłącznie na samochodach wyposażonych w fabryczne/OEM relingi dachowe.

Bagażnik dachowy zestawy

Zestawy Factory Rail Rack zostały zaprojektowane jako „lekkie” rozwiązanie cargo. Ten model bagażnika można zdemontować, pozostawiając dach i relingi dachowe pojazdu w oryginalnym stanie. Producenci bagażników dachowych oferują dożywotnią gwarancję. Do każdego modelu dołączona jest instrukcja jego montażu. Wybierając odpowiedni bagażnik dachowy do samochodu trzeba zapoznać się z instrukcją obsługi pojazdu, aby uzyskać informacje na temat zalecanej przez producentów nośności pojazdu i nie przekraczać tych limitów. W celu uzyskania optymalnej nośności zalecane jest, aby nie było zwisu ładunku (z wyjątkiem sprzętu sportowego), a cały ciężar był równomiernie rozłożony na bagażniku. Zanim wybierzemy bagażnik dobrze jest skontaktować się z pracownikami sklepu https://rayo4x4.pl/ aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące możliwości każdego z bagażników dachowych. Ponadto dobierając odpowiedni model dobrze jest spytać o jego możliwości i ograniczenia.

pixel