LODÓWKA SAMOCHODOWA AKCESORIA

ilość znalezionych towarów: 44

Lodówka samochodowa - akcesoria

Lodówki samochodowe przydatne podczas krótkich i dłuższych podróży można doposażyć w dodatkowe akcesoria. Pozwolą one w pełni korzystać z ich możliwości. Wymienić można kilka niezbędnych akcesoriów takich jak: prowadnice, szuflady, termometry, pokrowce i kosze. Prowadnica lodówki pozwala na korzystanie z lodówki samochodowej w dwóch płaszczyznach. Dużą lodówkę możemy wysuwać i pochylać dzięki czemu jest praktyczna i funkcjonalna w codziennym użytkowaniu. Wykonano ją ze stali nierdzewnej  i aluminium. Wytrzymały materiał sprawia, że doskonale sprawdza się nawet w bardzo trudnych warunkach. Za stabilne zabezpieczenie lodówki samochodowej odpowiadają specjalne kołki blokujące.

Lodówka samochodowa - modele

W sklepach znajdziemy duży wybór różnych prowadnic do różnych modeli lodówek samochodowych.  Do wykonania dużych prowadnic do lodówki Gobi-X używana jest wyłącznie certyfikowana stal. Kupimy ją w trzech różnych rozmiarach, największe są w stanie wytrzymać udźwig do 90 kg. Suwaki wyposażone są w automatyczny sprężynowy system blokujący. Ponadto producent razem z prowadnicą dostarcza w standardzie śruby mocujące zapięcie do lodówki. Wysokiej jakości nierdzewne prowadnice wykonano z bardzo dobrej jakości materiału, który wycinano i gięto laserowo. Do lodówki samochodowej możemy także dokupić pokrowiec chroniący przed zarysowaniami i wgnieceniami. Wykonane z wytrzymałego materiału dopasowano do konkretnych modeli. Wycięto bowiem w nich specjalne miejsce na gumowe nóżki, kable oraz otwór spustowy.

Lodówka samochodowa - dodatki

Do lodówek samochodowych ARB ponadto można dokupić  zdalny bezprzewodowy monitor temperatury. Na prostym wyświetlaczu LCD monitorujemy temperaturę wewnątrz lodówki i zamrażarki. Wyświetlacz zasilany jest napięciem 12 V. Ponadto można zamontować dodatkowe mocowanie lodówek samochodowych ARB. Pozwalają one na szybkie zabezpieczenie lodówki przed uszkodzeniami podczas transportu. W akcesoriach do lodówek samochodowych znajdziemy także mocowanie lodówki MT 35/45 Engel, które umożliwia szybki montaż lodówki bez użycia pasów. Ten element wykorzystać możemy także do zamontowania innych elementów, takich jak skrzynie. Lodówki samochodowe w standardzie posiadają wewnętrzne kosze. W przypadku niewystarczającej ich ilości można dokupić dodatkowe. Pozwalają one zachować w lodówce porządek i zapobiegają przed zgnieceniem delikatnych produktów leżących na dole lodówki podczas jazdy samochodem. W ofercie sklepu dostępne są także szuflady pod lodówki samochodowe. Przymocowane do podłogi bagażnika umożliwiają bezpieczne wysuwanie lodówki samochodowej i wygodne z niej korzystanie. 

pixel