AUTOHOME ROOF TENT OVERLAND SAFARI

 • Wymiary namiotu (średni) - 160 x 220 cm 
 • Wysokość:
 • złożony: 160 x 110 x 30 cm,
 • otwarty: 160 x 220 x 125 cm.
 • Waga: 54 kg,
 • Kolor: safari
Producer: AUTOHOME
Product code: OLS (01,02,03)
2 678,30 € - 3 221,36 €
/ szt.

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

Seria Overland - Średni 

(Dwoje dorosłych + Dziecko)

Kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko, właśnie wtedy nadchodzą największe niespodzianki. Z masą innowacji przychodzi Overland przedstawiając absolutną ewolucję w swojej klasie. Namiot ten oferuje podróżnikom doskonały styl pasujący do wszelkich wymagań dla wszystkich podróżników.

Tak, jak w przypadku całej gamy Autohome, Overland cechuje się powalającymi na ziemię innowacjami takimi jak wyjątkowy system ALSS (Automatyczny system bezpieczeństwa drabiny) umożliwiający stabilne użycie na dowolnym gruncie, nawet na najbardziej śliskich drogach.

Po ściągnięciu pokrowca rozłożenie namiotu zajmuje około 3 sekundy - wystarczy pociągnąć za zamocowaną do dana namiotu drabinkę

Innowacyjny design charakteryzuje się także materiałem o gramaturze 420 gram i zapewnia zarówno doskonałą oddychalność jak i odporność na wodę.

                                                                                    


                                                               

Namioty Autohome produkowane we Włoszech są rozpoznawalnym na całym świecie produktem o niepowtarzalnej jakości i konstrukcji. Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji namiotów są najwyższej jakości, a rozwiązania techniczne ulepszane od 1958 czynią je niezawodnymi.

textile01.jpg textile02.jpg
Oddychalność
Dralon: mm/s 23,1
Materiał K100-K200: mm/s 9,3
Przenikalność wody
Materiał Airtex: g/m²/24h: 440

Wielu dostawców materiału mówi, że ich materiał jest oddychający. Aby to sprawdzić wykonaj prostą czynność. Przyciśnij mały kawałek materiału do ust. Gdy wydychasz powietrze, Twój oddech powinien być odczuwalny na dłoni po drugiej stronie materiału.
Innym bardzo ważnym czynnikiem jest stopień przepuszczalności pary wodnej przez materiał, który nie powinien być niższy, niż 350 g/m²/24h. Tylko wysoka oddychalnośći doskonała przenikalność pary wodnej mogą zagwarantować efektywne ograniczenie kondensacji pary wewnątrz namiotu, co utrzyma jego wnętrze świeżym i zdrowym. Dlatego wybieraj rozważnie!

                            

 

                                                                                                      

  

CECHY PRODUKTU: 

Metalowe elementy: połączenie stali i aluminium aby osiągnąć wytrzymały ale również lekki namiot. Drabinka: aluminiowa drabinka o długości do 2,3 metra.

Płyty/platformy: warstwy zawierające wytrzymałe i elastyczne włókna drewniane o grubości 12mm oraz okleiny CHPL srebrno-kwarcowe (0,3mm). Wodoodporne i wypierające wode warstwy nie absorbują wilgoci dzięki czemu nie wypaczają się ani nie gniją.

Materiał: dach i ściany boczne wykonane są z wytrzymałego materiału o gramaturze 420 g/m2, 50% bawełny i 50% materiału akrylowego, który jest wodoodporny, oddychający i odporny na gnicie.

Materac: wykonany z pianki gumowej - gęstość 25 kg/m³, niedeformowalny ze zdejmowanym pokrowcem zapinanym zamkiem błyskawicznym. 

Pokrowiec materaca i poduszki: 100% bawełna. Adekwatne do różnych modeli.

Zintegrowany system montażu pozostawia niewielką ilość miejsca między podstawą namiotu a dachem samochodu redukując tym samym hałas.KOLOR : BORDOWY

WYMIARY:

Overland Duży: 180 x 220 cm 

Wysokość zamkniętego: 30 cm

Wysokość otwartego: 125 cm

Waga: około 65 Kg*

(l*) Przybliżona wartość wliczając pojemność górnej pokrywy namiotu, gdy namiot jest zamknięty. (Kg*) Wszystkie namioty dachowe są wykonane ręcznie, więc ich wagi mogą się nieznacznie różnić.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

 • 4 uniwersalne zaczepy do montażu na belkach dachowych,
 • 2 drzwi/okien z moskitierami,
 • 2 wewnętrzne kieszenie
 • 4 słupki wspierające markizę
 • pokrowiec z PVC
 • materac,
 • 2-4 poduszki
 • aluminiowa drabinka

OGROMNY WYBÓR AKCESORIÓW

Wielka gama akcesoriów jest oferowana dla zapewnienia maksimum komfortu i spełnienia dodatkowych potrzeb. Są one niezwykle łatwe i szybkie do zamontowania. Każdy model Overland może być wyposażony w następujące akcesoria:

Niezależna weranda : Wymiary: 200 x 200 x h 240 cm. Dzięki doświadczeniu naszych testerów rozumiemy, że również weranda do Overlanda powinna być niezależna.Pokój dzienny i sypialnia powinny być połączone, ale jednocześnie muszą być dwoma oddzielnymi pomieszczeniami: to najlepsze rozwiązanie aby mieć swobodę poruszania się jednocześnie mając punkt odniesienia, gdzie można pozostawić stoły, krzesła, grille, jedzenie, picie.

Ocieplacz odblaskowy : Wykonany z nylonu połączonego żywicą z napylanym proszkowo aluminium. Doskonała osłona od palącego słońca, równie użyteczne jako dodatkowa izolacja w zimne noce.

Stopy : Cztery mocne składane stopy utrzymują namiot 25 cm ponad ziemią chroniąc podstawę namiotu od wody, rosy i insektów.

BEZPIECZEŃSTWO:

Produkty Autohome są certyfikowane
i spełniają wszelkie normy prawne

Poprzez stały rozwój i badania Autohome może aktualnie potwierdzić, że osiągnęło najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości wymaganych do uzyskania zgodności z TUV. Przez osiągnięcie najwyższych standardów wymaganych przez Rheinland International Certificate (TUV) produkty Autohome są sprzedawane na całym świecie.

Produkty Autohome pomyślnie przeszły następujące testy:

1. Test zgodności z normą 3.8 zawartą w DIN 75302/02.91;

2. Test zgodności z normą 3.9.2 zawartą w DIN 75302/02.91;

3. Test zgodności z normą 3.9.3 zawartą w DIN 75302/02.91;

4. Test zgodności z normą 3.9.4 zawartą w DIN 75302/02.91;

5. Numer certyfikatu: AK 60024834 0001;

GWARANCJA DO 5 LAT

Każdy produkt Autohome jest dopracowany w szczegółach i wykonany z najlepszych możliwych materiałów. 50 lat doświadczenia pozwoliło wybrać materiały przetestowane w różnych warunkach pogodowych.

Ścisła kontrola jakości Autohome oznacza, że produkty nie posiadają wad materiału ani konstrukcji. W razie wystąpienia takich wad można skorzystać z gwarancji, która trwa 2 lata od dnia zakupu produktu.

Ponadto udzielamy 5-letniej gwarancji* na elementy systemu otwierania namotu (*zobacz informacje w instrukcji produktu lub zapytaj: e-mail: info@rayo4x4.pl).

Każdy namiot Autohome jest oznaczany numerem seryjnym (etykieta na wewnętrznej stronie namiotu), który odróżnia namiot i wskazuje kontrolera jakości w przypadku nieprawidłowości.

Zaleca się uważne przeczytanie instrukcji ogólnych użytkowania. W przypadku zgubienia instrukcji zapytaj w punkcie sprzedaży lub tutaj: info@rayo4x4.pl

Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ

Tech specs:
Series:
OVERLAND
Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.

Fields marked with asterisk are required
Users reviews
pixel