- Kompresor Dragon Winch DWK-PS 500 SHD Solid – profesjonalny kompresor montażowy 12 V o ciśnieniu 200 PSI i wydajności 50 l/min. Niezawodna, solidna konstrukcja do zastosowań off-road i przemysłowych.
Dragon Winch DWK-PS 500 SHD Solid to profesjonalny, stacjonarny kompresor przeznaczony do ciężkiej pracy w pojazdach terenowych, serwisowych oraz w zastosowaniach przemysłowych. Dzięki kompaktowej, a zarazem niezwykle solidnej konstrukcji, stanowi idealny wybór do zabudowy w systemach pneumatycznych 4x4, instalacjach do blokad mostów, zawieszeń pneumatycznych czy zestawów pompowania kół.
Zasilany napięciem 12 V, przy maksymalnym natężeniu 23 A, generuje ciśnienie do 200 PSI i oferuje wydajność 50 l/min. Dzięki ciągłemu czasowi pracy do 60 minut, kompresor DWK-PS 500 SHD Solid poradzi sobie nawet w wymagających warunkach eksploatacyjnych.
Konstrukcja urządzenia została oparta na wzmocnionej, metalowej obudowie z systemem tłumienia drgań, co gwarantuje długowieczność i stabilność pracy. Zastosowany przewód ciśnieniowy w stalowym oplocie zapewnia dodatkową ochronę przed przegrzaniem i uszkodzeniami mechanicznymi.
Dzięki swojej niezawodności, wysokiej kulturze pracy i odporności na obciążenia, model DWK-PS 500 SHD Solid jest chętnie wybierany przez profesjonalistów, którzy oczekują sprzętu klasy Heavy Duty.
Najważniejsze cechy:
napięcie zasilania: 12 V,
maksymalne natężenie: 23 A,
maksymalne ciśnienie: 200 PSI,
wydajność: 50 l/min,
czas pracy ciągłej: do 60 minut,
waga: 6 kg,
metalowa konstrukcja o wysokiej trwałości,
przewód w stalowym oplocie,
przystosowany do montażu w pojazdach i instalacjach pneumatycznych.
Dragon Winch DWK-PS 500 SHD Solid – kompaktowa moc i profesjonalna niezawodność w jednym. Idealny wybór do zastosowań terenowych, serwisowych i technicznych.















